اخبار

کرسی تلاوت نور وکتابت آیه های وحدت از سوی خوشنویسان ممتازسیستان وبلوچستان اجرا شد

کرسی تلاوت نور وکتابت آیه های وحدت از سوی خوشنویسان ممتازسیستان وبلوچستان اجرا شد
معاون فرهنگی وهنری اداره کل،فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت سالروز میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) کرسی تلاوت نور با حضور حمیدشاکر نژاد قاری برجسته کشورو کتابت آیه های وحدت از سوی خوشنویسان ممتاز استان درمحل مسجد جامع، شهرستان کنارک انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان،سعید مهدی زاده اظهار داشت: به مناسبت سالروز میلاد نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع) کرسی تلاوت نور با حضور شاکر نژاد قاری برجسته مصری و جمعی از قاریان برجسته استان در شهرستان کنارک انجام شد.

وی افزود: همزمان با این کرسی تلاوت نور، 20 نفر از اساتید خوشنویس دارای مدارک ممتاز و فوق ممتاز،  آیه های وحدت در حضور حاضرین در این ویژه برنامه کتابت کردند.

معاون فرهنگی وهنری اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: قرار است آثار تولید شده این خوشنویسان به صورت کتابچه یا آلبوم تهیه و عرضه شود.

مهدی زاده گفت: در این ویژه برنامه هفته وحدت که در مسجد جامع شهرستان کنارک و با حضور علما، روحانیون اهل تشیع و تسنن و جمعی از مسئولان اجرایی برگزار شد، خوشنویسان و قاریان با اهدای لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

۳۰ دی ۱۳۹۲ ۱۳:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید