اخبار

فراخوان چهارمین دوره سوگواره عکس اربعین منتشر می شود

فراخوان چهارمین دوره سوگواره عکس اربعین منتشر می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: فراخوان چهارمین دوره سوگواره عکس اربعین همزمان با آغاز ماه محرم منتشر و هفتم آبان ماه داوری خواهد شد.
 
 
به گزارش  روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان،حسین مسگرانی روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: یکی از رویدادهای مهم و تاثیرگذار در ایام ماه محرم سوگواره عکس اربعین با موضوع عاشورا و امر به معروف و نهی از منکر، زائرین اربعین حسینی و پیاده روی اربعین است که ۷۲ اثر برگزیده در این جشنواره شرکت داده خواهند شد و آثار هفتم آبان سالجاری داوری می‌شوند.
 
وی گفت: فراخوان جشنواره تئاتر استانی در ارتباط با قصه ها و داستان ها نیز بزودی منتشر و در بخش نمایشنامه، رقابتی با موضوعات بومی ایثار، شهادت و آسیب‌های اجتماعی برگزار خواهد شد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: شب های شعر عاشورایی از جمله برنامه های در دست اقدام است که در ایام ماه محرم انجام می شود.
 
مسگرانی همچنین با اشاره به روز خبرنگار گفت: رسالت اصحاب رسانه بسیار خطیر و حساس است و در جامعه امروزی خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.
 
وی افزود: رسانه ها به عنوان پل ارتباطی مردم و مسوولان از جایگاه والایی برخوردار هستند و در این مسیر پویندگی، استقلال و اخلاق رسانه ای همراه با صداقت و صبر، لازمه کار خبرنگاران است.
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ۲۰:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید