اخبار

دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال برگزارمی شود

دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال برگزارمی شود
دوازدهمین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال، به عنوان بزرگترین رویداد شناسایی و معرفی آثار و فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دیجیتال، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان، دوازدهمین جشنواره ملی رسانههای دیجیتال به عنوان بزرگترین رویداد شناسایی و معرفی آثار و فعالان فرهنگی، هنری و رسانهای دیجیتال همزمان با عید فطر شروع شده و فرایند ثبت و دریافت آثار تا 15 تیرماه ادامه خواهد داشت بنابر این خبر، مراسم اختتامیه این جشنواره نیز همزمان با ایام عید غدیر در هفته اول مرداد ماه برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال گفت: امسال دومین دورهای است که جشنواره با رویکرد محتوایی برگزار می شود و 8 موضوع  "انقلاب اسلامی و مقاومت (با محوریت نقش شهید حاج قاسم سلیمانی)"، "خانواده و سبک زندگی"، "اقوام، فرهنگ محلی و گردشگری"، "مسجد و مناسک دینی" ، "امید، تفریح و نشاط اجتماعی"، "سواد رسانهای و زیست مجازی" ، "حکمرانی و مدیریت فرهنگی"، "خدمات مطالعاتی، آموزشی و پژوهشی" محورهای اصلی جشنواره هستند. علاوه بر این موضوعات و با توجه به شرایط و تحولات یکسال گذشته، موضوع "روایت کرونا در فضای مجازی" به عنوان موضوع ویژه جشنواره انتخاب شده است.

امیرنیا اضافه کرد: تمامی فرآیندهای جشنواره دوازدهم اعم از ثبت نام، دریافت آثار، داوری و انتخاب برگزیدگان به صورت مجازی و بر بستر سامانه پلتزار (شبکه تعاملی و توانمندسازی فعالان کسب و کارهای دیجیتال) انجام خواهد شد و صاحبان بسترهای تولید و نشر، نرم های تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای و محتواهای دیجیتال میتوانند با مراجعه به سامانه  www.platzaar.ir در این جشنواره شرکت کنند.

به گفته وی این اقدام، سبب خواهد شد برگزاری جشنواره از یک فرایند مقطعی خارج شده و امکان یک تعامل مستمر و پایدار میان فعالان را ایجاد کرده و قابلیتهای کسب و کاری را برای آنها فراهم خواهد کرد.

۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید