اخبار

برگزیدگان ششمین جشنواره مطبوعات محلی، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سیستان و بلوچستان معرفی شدند

برگزیدگان ششمین جشنواره مطبوعات محلی، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سیستان و بلوچستان معرفی شدند
برگزیدگان ششمین جشنواره مطبوعات محلی ، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سیستان و بلوچستان ساعاتی قبل در زاهدان معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان، نتایج رای هیات داوران به شرح ذیل می باشد:
 در بخش گزارش توصیفی – تحلیلی
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این  بخش تعلق گرفت  به جناب آقای آرشام هنرکار از خبرگزاری تسنیم برای گزارش " انتظار ساعتی در صف گاز"
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه دوم این  بخش تعلق گرفت به سرکار خانم لیلا خطیب زاده از خبرگزاری ایرنا برای گزارش " حاشیه نشینی؛ در چابهار جز فقر و بیکاری یافت نمیشود"
- تندیس جشنواره، هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه اول این  بخش تعلق گرفت به سرکار خانم فائقه راغی از خبرگزاری ایلنا برای گزارش "اینجا فقر، سیل و بی خانمانی تا مغز استخوان را می سوزاند"
 
در بخش گزارش خبری
هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این  بخش تعلق گرفت  به جناب آقای سید مجتبی طباطبایی زاده از پایگاه خبری عصرهامون برای گزارش "نسخه شفابخش اقتصاد سیستان و بلوچستان"
هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه دوم این  بخش تعلق گرفت  به جناب آقای جواد قنبری از خبرگزاری مهر برای اثر "بهشت آبزی پروری ایران در انتظار سرمایه گزاران"
در این بخش اثری حائز رتبه اول نشده است.
 
در بخش گزارش ویدیویی
هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این  بخش تعلق گرفت به سرکار خانم مریم سرگزی از شما رسانه برای گزارش "کلبه آرامش در سیستان از شما"
هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه دوم این  بخش تعلق گرفت به جناب آقای سید امیرحسین عظیمی از خبرگزاری تسنیم برای گزارش "جولان مدارس کپری در بلوچستان"
در این بخش اثری حائز رتبه اول نشده است.
 
در بخش یادداشت و سرمقاله
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این  بخش تعلق گرفت  به سرکار خانم زهره خجسته از نشریه صد گنج برای مجموع آثار ارسالی
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه دوم این  بخش تعلق گرفت به جناب آقای هادی محمدی از خبرگزاری ایکنا برای یادداشت "فریاد زیر آب و دختران عروسک به دستی که عروس می شوند"
- در این بخش اثری حائز رتبه اول نشده است.
 
در بخش خبر
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این  بخش تعلق گرفت به سرکار خانم حمیده ذوالفقاری برای خبر " 1.3درصد؛ سهم استان از تولید ناخالص ملی"
- در این بخش اثری حائز رتبه اول و دوم نشده است.
 
در بخش مصاحبه تفصیلی
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این  بخش تعلق گرفت به سرکار خانم مریم سرگزی از خبرگزاری فارس برای اثر " تنها خلبان زن در سیستان و بلوچستان"
- در این بخش اثری حائز رتبه دوم نشده است.
- تندیس جشنواره، هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه اول این  بخش تعلق گرفت به جناب آقای مهدی رخشانی از روزنامه زاهدان برای اثر "آمدن به سیستان و بلوچستان حالم را خوب می کند"
 
در بخش عکس(مستند و خبری)
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این بخش تعلق گرفت به جناب آقای علیرضا محمدداد شهرکی از پایگاه خبری زاهدنیوز برای اثر "مشقت های باران در زاهدان"
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه دوم این بخش تعلق گرفت به جناب آقای حبیب پیران از پایگاه خبری عصرهامون برای اثر "جلوه ای از محرومیت وخدمت در سیستان و بلوچستان"
- تندیس جشنواره، هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه اول این  بخش تعلق گرفت به جناب آقای حامد غلامی از خبرگزاری ایرنا برای آثار (سیلاب بلوچستان، طوفان شن در منطقه سیستان،پس از سیلاب بلوچستان و مهاجرت از روستاهای سیستان)
 
در بخش تیتر
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این بخش تعلق گرفت  به سرکار خانم الهه جهان بین از پایگاه خبری عصرهامون برای تیتر "صادرات آب با طعم هندوانه"
- در این بخش اثری حائز رتبه دوم نشده است.
- تندیس جشنواره، هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه اول این  بخش تعلق گرفت  به جناب آقای محمد رضا شهابی نیا از پایگاه خبری عصرهامون برای تیتر "مرثیه آب در دزدآب"
 
در بخش پوستر و اینفوگرافیک
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این بخش تعلق گرفت به سرکار خانم الهه جهان بین از پایگاه خبری عصرهامون برای اثر " نه به اعتیاد"
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه دوم این بخش تعلق گرفت به جناب آقای مهرداد پارسافر از پایگاه خبری عصرهامون برای اثر"غفلت مسئولین از اقتصاد مرزنشینان"
- تندیس جشنواره، هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه اول این  بخش تعلق گرفت به جناب آقای اکبر تجلی از خبرگزاری برنا برای اثر "بیانات مقام معظم رهبری در مورد انتخابات"
 
 
در بخش طراحی و صفحه آرایی
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه سوم این بخش تعلق گرفت به سرکار خانم فرشته رییسی از نشریه عیاران برای صفحه بندی اول و آخر نشریه عیاران
- هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه دوم این بخش تعلق گرفت  به جناب آقای احسان نورزایی از ماهنامه هاتف جوان برای طراحی روی جلد نشریه هاتف جوان
- تندیس جشنواره، هدیه نقدی و لوح تقدیر رتبه اول این  بخش تعلق گرفت به جناب آقای مصطفی کیخامقدم از نشریه زاهدان برای "طراحی نیم صفحه اول روزنامه زاهدان "
 
بخش ویژه
در بخش معرفی ظرفیت های نهفته استان سیستان و بلوچستان
- تندیس جشنواره، هدیه نقدی و لوح تقدیر برگزیده این بخش تعلق گرفت  به جناب آقای حبیب پیران از پایگاه خبری عصرهامون برای اثر "رونق گردشگری راهکاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی"
در بخش ایثار، شهادت و جبهه مقاومت با تاکید بر شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
- تندیس جشنواره، هدیه نقدی و لوح تقدیر برگزیده این  بخش تعلق گرفت  به جناب آقای احمدرضا زائر میری از نشریه زابلستان برای اثر " شبی که ماه پنهان شد"
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۲۲:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد واسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید