اخبار

کمک به سالم سازی فضای رسانه‌ای ضروری است

کمک به سالم سازی فضای رسانه‌ای ضروری است
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: کمک به سالم سازی فضای رسانه‌ای، صیانت از خدمات نظام و صیانت از مدیران کارآمد ضروری و از جمله وظایف نخبگان، دستگاه‌های حاکمیتی و نظارتی و افراد تاثیرگذار جامعه است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان، علی زینی وند "معاون سیاسی و اجتماعی استاندار" در چهاردهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان که پیش از ظهر امروز در استانداری تشکیل شد؛ خاطرنشان کرد: هر رسانه ای که در جهت واگرایی و ناامیدی مردم فعالیت می‌کند، نه تنها دشمن نظام جمهوری اسلامی، بلکه دشمن مردم و مخالف منافع این سرزمین است و باید پاسخ و برخورد لازم را دریافت کند و اعمال حاکمیت شود.
 زینی‌وند ادامه داد: در حال حاضر صدا و سیما و بسیاری از رسانه‌ها، شبکه ها و کانال های فضای مجازی منصفانه و از روی دلسوزی فعالیت می‌کنند و به‌رغم وجود انتقادات سازنده، این رسانه ها را رسانه نظام جمهوری اسلامی ایران می‌دانیم که در راستای حفظ منافع ملی و عزتمندی کشور گام برمی دارند و باید تقویت شوند.
 وی با اشاره به مباحث مطرح شده در این جلسه پیرامون تهیه مستندی در خصوص ظرفیت ها و پتانسیل های استان گفت: ما باید به تناسب ظرفیت‌های موجود هدف گذاری کنیم تا در مدیریت و اجرای این مجموعه با  مشکلی مواجه نشویم.
 معاون استاندار اضافه کرد: در فضای بروکراتیک غیر شفاف اداری کشور، راه میانبر؛ استفاده از مدیران با دانش است که با دارا بودن انگیزه کاری به منافع ملی و نظام جمهوری اسلامی وابستگی و علقه داشته باشند.
 زینی‌وند تهیه مستند از مگاپروژه های استان از جمله؛ راه‌آهن چابهار- زاهدان، گازرسانی به شهرهای استان و افزایش ظرفیت بندر شهید بهشتی چابهار را با هدف آشنایی بیشتر مردم با خدمات نظام مورد تاکید قرار داد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید