اخبار

معاون استاندار: نمایشگاه کتاب؛ فرصت مغتنمی برای معرفی ظرفیت های سیستان و بلوچستان است

معاون استاندار: نمایشگاه کتاب؛ فرصت مغتنمی برای معرفی ظرفیت های سیستان و بلوچستان است
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار گفت: نمایشگاه کتاب یکی از رویدادهای مهم فرهنگی کشور و به ویژه فرصت مغتنمی برای معرفی و نمایش ظرفیت ها و پتانسیلهای مغفول سیستان و بلوچستان است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان،علی‌زینی‌وند "معاون سیاسی و اجتماعی استاندار" در نشست برنامه ریزی بیست و یکمین نمایشگاه کتاب سیستان و بلوچستان بیان داشت: همه رویدادهای فرهنگی و به ویژه نمایشگاه کتاب از ضروریات استان جهت بازنمایی تصویر معرفی شده از این استان است.

 وی ادامه داد: برخی مشکلات و آسیبهای اجتماعی خاص این استان نیستند و در همه جای کشور حتی بیشتر از این استان وجود دارد؛ اما با نمایش رسانه ها به نام و با لباس محلی مردم این استان، این منطقه و مردمان آن مظلوم واقع شده اند لذا تلاش در راستای تغییر این نگاه ضرورت دارد.

زینی‌وند با بیان اینکه نمایشگاه کتاب همچنین فرصتی برای انتقال مبانی و اصول انقلاب اسلامی به نسل جوان و بازدید کننده ها می باشد، خاطرنشان کرد:  کلیدواژه‌های انقلاب ما هر روز نو می شوند و دستگاههای متولی از جمله فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات و واحدهای فرهنگی دستگاههای امنیتی بایستی اهداف این کلید واژه ها را به نحو شایسته برای آحاد جامعه تبیین نمایند.

 وی افزود: گفتمان راهبردی و ارزشمند مقام معظم رهبری در مواجهه با مسائل مختلف داخلی و خارجی، بیانیه گام دوم انقلاب و مکتب رهبران و شهدای محور مقاومت اسلامی می تواند در قالب تولید محتوای گرانمایه به صورت بروشور و تراکت در اختیار بازدیدکنندگان نمایشگاه قرار بگیرد.

رئیس ستاد انتخابات استان در پایان گفت: انتخابات یکی از مهمترین رویدادهای مهم کشور است لذا با وجود آمادگی کامل در استان، امیدواریم با مشارکت حداکثری، حضور مردم و همت دست اندرکاران انتخابات باشکوهی را برگزار نماییم.

گفتنی است بیست و یکمین نمایشگاه کتاب استان با حضور ناشران برتر کشوری از تاریخ سوم لغایت نهم اسفندماه سال جاری در محل سایت جدید نمایشگاه‌های زاهدان واقع در جاده چشمه زیارت برگزار می‌گردد.

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ۲۰:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید