اخبار

فیلم‌های "دشمنان" و " مغز استخوان" امشب در زاهدان اکران می‌شود

فیلم‌های "دشمنان" و " مغز استخوان" امشب در زاهدان اکران می‌شود
فیلم‌های "دشمنان" و " مغز استخوان" در سومین روز از اکران فیلم‌های جشنواره فجر در ۲ سینمای اشراق و هلال زاهدان به روی صحنه می‌رود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان،فیلم‌های "دشمنان" و " مغز استخوان" امروز پنج شنبه 17 بهمن ماه در سومین روز از اکران فیلم‌های جشنواره فجر در 2 سینما هلال و اشراق زاهدان به روی صحنه می‌رود.
سینما هلال در خیابان آزادی زاهدان ساعت 17 امروز فیلم سینمایی "دشمنان" به کارگردانی علی درخشنده، نویسندگی بردیا یادگاری و تهیه‌کنندگی مجید برزگر پنجمین فیلم جشنواره فجر زاهدان را روی صحنه می‌برد. فیلم سینمایی دشمنان به گفته کارگردانش یک درام روانشناختی است که در آن از دیالوگ‌ها کمتر استفاده شده است.
از جمله بازیگران این فیلم می‌توان از رؤیا افشار، توران یاقوتی، ندا جبرئیلی، سینوهه دانشمند، مسعود دلخواه، قربان نجفی و علی بی‌غم نام برد که رویا افشار ایفاگر نقش اصلی این فیلم است.
فیلم سینمای "مغز استخوان" به کارگردانی حمیدرضا قربانی، نویسندگی علی زرنگار و تهیه‌کنندگی حسین پورمحمدی ساعت 17 در سینما اشراق واقع در خیابان خرمشهر و ساعت 19:30 در سینما هلال زاهدان اکران می‌شود این فیلم داستان مادری است که پسرش دچار سرطان شده و برای درمانش راهی جز استفاده از بانک خون بند ناف باقی نمانده است.
بازیگران این فیلم پریناز ایزدیار، بابک حمیدیان، نوید پورفرج، علیرضا میرسالاری، جواد عزتی، بهروز شعیبی و احمد ساعتچیان هستند.
فیلم‌های "تومان و کشتارگاه" در روز نخست اکران  و فیلم‌های "خوب بد جلف 2: ارتش سری و لباس شخصی" در دومین روز اکران فیلم‌های جشنواره با استقبال گسترده مردم در زاهدان مواجه شده است.
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید