اخبار

شاعران چهاردهمین جشنواره شعر فجر به شعرخوانی پرداختند

شاعران چهاردهمین جشنواره شعر فجر به شعرخوانی پرداختند
شاعران چهاردهمین جشنواره بین المللی شعر فجر لحظاتی به شعر خوانی پرداختند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان،شاعران برگزیده چهاردهمین جشنواره شعر فجر و منتخب سیستان و بلوچستان امروز/ شنبه/ در نشستی که با حضور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از ادب دوستان در زاهدان برگزار شد به شعرخوانی پرداختند.
 
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست اظهار داشت: سیستان و بلوچستان میزبان خوبی در اختتامیه چهاردهمین جشنواره شعر فجر بوده که جای قدردانی دارد.
 
محسن جوادی ادامه داد: سیستان و بلوچستان در حوزه شعر و ادب دارای شاعران برجسته بسیاری است.
 
وی بیان کرد: حضور شاعران برگزیده و منتخب در این جشنواره بویژه نسل جوان از مناطق مختلف بسیار مهم و قابل اهمیت است.
 
به گزارش ایرنا، در این نشست شاعران برگزیده شعر فجر و منتخب سیستان و بلوچستان به سراییدن شعرهای خود در قالب غزل، سپید و نو با مضامین آزاد، سردار شهید سیلمانی و دهه فجر پرداختند.
 
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در این‌باره اظهار داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاون فرهنگی وزیر و ۴۵ نویسنده و شاعر تراز اول کشور در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی شعر فجر که امروز در زاهدان برگزار می‌شود، حضور دارند.
 
حسین مسگرانی ادامه داد: اختتامیه جشنواره بین‌المللی شعر فجر در محل تالار سینما هلال زاهدان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون فرهنگی وزیر و جمعی از شاعران برگزیده برگزار می‌شود.
 
وی اظهار داشت: در این جشنواره از چندین شاعر سیستان و بلوچستانی تقدیر و در کنار این جشنواره اولین تماشاخانه این استان در فرهنگسرای جوان زاهدان با ظرفیت ۱۵۰ نفر افتتاح خواهد شد.
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۲۲:۴۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید