اخبار

تجدید میثاق وزیر فرهنگ وارشاداسلامی با شهدا در زاهدان

تجدید میثاق وزیر فرهنگ وارشاداسلامی با شهدا در زاهدان
وزیرفرهنگ وارشاد اسلامی در آستانه ورود به زاهدان ،شهیدان وآرمان های انقلاب اسلامی در گلزار شهدای این شهرستان تجدید میثاق کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان،وزیر فرهنگ وارشاداسلامی گفت: در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافعین حرم را گرامی می داریم.

سیدعباس صالحی گفت: امروز و فردا در سیستان و بلوچستان برنامه های مختلفی داریم و یکی از آنها اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی شعر فجر است که امسال به اعتبار اتفاق سیل اخیر در سیستان و بلوچستان،علاقه هنرمندان کشور بود که به نوعی جشنواره های فجر را با بحث سیل سیستان و بلوچستان مرتبط کنند و آن علاقه قلبی وهمیت ایرانی خود را عرضه دارند.

وی ادامه داد:آیین پایانی جشنواره شعر فجر

و همچنین برنامه های مختلف جشنواره های فجر، سینما، موسیقی، تئاتر و مجموعه های دیگرکه به نحوی با سیستان و بلوچستان ارتباط پیدا کردند،دراین استان اجرا خواهد شد.

سید عباس صالحی خاطرنشان کرد:برنامه های مختلفی در این ایام در سیستان و بلوچستان داریم به گونه ای که هنر ایرانی ارتباط وسیع و عمیقی با مردم ایران داشته و جشنواره های فجر نیز نماد هنر ایرانی واسلامی می باشدو این را در فضای این دهه نشان خواهند داد.

وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت:خوشبختانه در سفری که سال گذشته به سیستان و بلوچستان بود ، برنامه ای تنظیم شد با استاندار وقت و بعد ،که استاندار فعلی که با همت و پیگیری دنبال داشته ودر بحث های زیرساختی برنامه های مختلفی در آن تفاهمنامه هادیده شده که مسیر خوبی رادر حال گذراندن می باشد.

وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی ادامه داد: در ساخت و ساز پلاتوها، گالری ها و در بحث موزه هنرهای معاصر استان و اتفاقات دیگر که درهمین سفر یکی از برنامه ها افتتاح می شود و گزارش هایی  که داریم در حوزه های زیرساختی برنامه های خوبی به کمک استانداری سیستان وبلوچستان دنبال می کنیم.

صالحی افزود: همچنین در حوزه رویدادهای پیشینی که وجود داشته ،این برنامه هاتداوم و تقویت شده و برخی از رویدادهای هنری در استان به شکل تاسیسی ادامه خواهد داشت.

۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۴:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید