اخبار

بازرسان جدید خانه مطبوعات سیستان وبلوچستان مشخص شدند

بازرسان جدید خانه مطبوعات سیستان وبلوچستان مشخص شدند
سیستان و بلوچستان رتبه دوم مشارکت در انتخابات را از آن خود کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات سالانه بازرسان خانه مطبوعات استان به صورت همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان برگزار شد.
حسین مسگرانی اظهار داشت: با پایان انتخابات بازرسان خانه مطبوعات در ساعت 14 روز شنبه 5 مرداد ماه ، بازرسان اصلی و علی البدل خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان انتخاب شدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به برگزاری هم زمان انتخابات بازرسان خانه مطبوعات در سراسر کشور به صورت الکترونیکی، آقایان میلاد میرکمالی و حسین سرحدی به ترتیب با کسب ۴۷ رای به عنوان بازرس اول و ۴۱ به عنوان بازرس دوم و خانم حمیده پیران با کسب ۳۹ رای به عنوان بازرس علی البدل خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان به مدت یک سال انتخاب شدند.
وی با اشاره به اینکه از 132 نفر عضو خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان 7 نفر از آنها نامزدی خود را برای رقابت در انتخابات بازرسان اعلام کرده بودند، تصریح کرد: این انتخابات با شرکت 92 نفر از اعضای خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی در ساعت ۱۴ پایان یافت .
سیستان و بلوچستان با مشارکت 69.7 درصدی بعد از استان ایلام به عنوان دومین استان مشارکت کننده در این انتخابات شناخته شد و استان هرمزگان از نظر میزان مشارکت در جایگاه سوم قرار گرفت.
وی در پایان اشاره کرد: این انتخابات در مجموع با مشارکت 56 درصدی اعضای خانه های مطبوعات سراسر کشور پایان یافت.
۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۷:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید